ITP - hlavní sponzor mistrovství Evropy v quadcrossu

21.10.2016 14:44

ITP se na tři roky stala generálním sponzorem evropského mistrovství v quadcrossu. Quadcrossové mistrovství Evropy se tak od roku 2016 oficiálně jmenuje ITP EMX Quad European Championship. Firma ITP, známá svojí podporou největších amerických čtyřkolkových šampionátů jako GNCC, tímto krokem významně rozšiřuje své aktivity v Evropě za účelem ještě výraznějšího podílu ITP na evropském trhu.

„V Evropě jsou quadcrossové závody čtyřkolek stále populárnější. Evropské mistrovství v quadcrossu se dnes jezdí v šesti různých zemích a tříletá spolupráce s firmou ITP je vynikající zprávou jak pro promotéra, tak pro závodníky i pro samotný šampionát, a zároveň skvělou příležitostí pro značku ITP,“ říká Martin de Graaff, viceprezident FIM Europe a prezident sportovní komise FIM.

      
 

Final Image       
https://media.licdn.com/mpr/mpr/jc/AAEAAQAAAAAAAAKXAAAAJGFmNzFmMTUyLWQzMDItNGYxNC05OTk1LTdhYTI5OWQ2MmQ5NQ.jpg    
Martin de Graaff, viceprezident FIM Europe, a Ilse Smit z evropského zastoupení firmy ITP Europe.

   

Prezident FIM Europe Dr. Wolfgang Srb (vpravo) a generální tajemník FIM Europe Alessandro Sambuco při podpisu smlouvy o partnerství ITP EMX.


ITP je již více než 30 let uznávanou světovou jedničkou na trhu výkonných pneumatik a disků pro čtyřkolky a UTV. Vyráběné v USA s využitím nejnovějších technologií Advanced Traction Technology představují pneumatiky a disky ITP absolutní špičku na trhu.

TNCC2014-reullevergyQ-66 Low

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace