Nové 31palcové ITP ULTRACROSS R-SPEC dominovaly v Renu

21.10.2016 14:44

Pneumatiky ITP celkově vyhrály kategorii UTV v pouštním závodě „Best In The Desert 2016“ z Las Vegas do Rena v Nevadě

Franklin, Tennessee - Jezdec týmu ITP / Cognito Motorsports Justin Lambert s pneumatikami ITP UltraCross® R Spec dominoval se svým Polarisem XP 1000 Turbo po celý dvoudenní závod, a získal další působivé celkové vítězství. SxS týmy jedoucí na pneumatikách ITP si kromě toho připsaly celkem tři vítězství ve svých třídách a sedm umístění v Top 10 ve třídě Pro UTV Turbo. "Pneumatiky ITP UltraCross nás dostaly na první místo v každém letošním závodě," říká Justin Lambert. "Pokud chcete být nejlepší, musíte jezdit to nejlepší."

Justin Lambert (Cognito Motorsports / Polaris) pilotuje svůj Polaris XP 1000 No. 1918 obutý do 31palcových pneumatik ITP UltraCross na cestě k celkovému vítězství v pouštním závodě „Best In The Deser 2016t“ z Las Vegas do Rena. Foto Rusty Baptist/UTVUnderground.com

Jason Murray (917) vyhrál prestižní třídu Pro UTV Turbo na nových 31palcových pneumatikách ITP UltraCross R Spec.

Jason Murray dovedl svůj Can-Am Maverick MAX X ds (917) na zcela nových 8plátnových 31" pneumatikách ITP UltraCross R Spec na impozantním celkově třetím místě mezi všemi UTV, a vyhrál třídu Pro UTV turbo. Tímto vítězstvím se Murray Racing Team posunul na první místo průběžného pořadí šampionátu ve třídě Pro UTV Turbo.

Také Derek Murray, bratr Jasona Murraye, si z Rena také odvezl vítězství díky novým 31palcovým pneumatikám ITP UltraCross R spec, když se svým Can-Amem Maverick X3 SxS zvítězil ve třídě Pro UTV Unlimited.

Derek Murray se zbrusu novým Can-Amem Maverick X3 SxS, obutém do 31palcových ITP UltraCross R spec, zvítězil ve třídě Pro UTV Unlimited.

"Před závodem jsme po celé měsíce testovali a pomáhali vyvíjet 31palcové pneumatiky UltraCross R spec," vysvětluje Murray. "S příchodem nového Can-Amu Maverick X3 jsme tedy už věděli, že nové UltraCrossy jsou kompletně vyvinuté, že fungují a že jsou to pneumatiky s vítězným potenciálem. Závod v Renu byl náš první závod, kdy jsme jeli na těchto odolných univerzálních pneumatikách, a ony nám opravdu významně dopomohly ke dvěma velkým vítězstvím."