O ITP

ITP je již více než 30 let světovou jedničkou na trhu ATV / UTV pneumatik a disků. Ve svých dvou vývojových centrech v USA zaměstnává špičkové inženýry a techniky, kteří společně s profesionálními testovacími jezdci vyvíjejí vítězné a v testech oceňované pneumatiky a disky ITP pro užitkové a sportovní čtyřkolky, side-by-side a UTV. Pneumatiky a disky ITP jsou vyráběné nejmodernějšími technologiemi přímo v USA, ve výrobním závodě v Clintonu, Tennessee, abychom mohli garantovat nejvyšší možnou kvalitu produktů značky ITP.

Firma ITP si získala celosvětové renomé jako průkopník radiální konstrukce čtyřkolkových pneumatik. Radiální konstrukce se stala uznávaným standardem konstrukce ATV/UTV pneumatik; díky vyvážené kombinaci směsí a vzorků poskytují radiální pneumatiky ITP dlouhodobě nejlepší jízdní výkony.

ITP je firmou, která vyrobila vůbec první pneumatiku určenou speciálně do bláta. Revoluční pneumatika Black Water byla poprvé představená v roce 1989 a dodnes se stala jednou z nejpopulárnějších pneumatik pro ATV / UTV všech dob. V návaznosti na úspěch pneumatiky Black Water vyvinula ITP další modely pneumatik na písek, sníh a všechny další povrchy, z nichž každá je vždy rozsáhle testována v reálném světě předtím, než jde do konečné výroby. Dnes ITP vyrábí jednu z nejširších nabídek pneumatik do každého terénu, pro každý účela a všechny sezónní podmínky, pro nejtěžší terény, pneumatiky a disky pro užitkové a sportovní čtyřkolky, pro profesionální použití, závodníky i hobby jezdce, pro side-by-side i těžká pracovní UTV. ITP, to jsou dlouholeté zkušenosti a vysoké standardy spolehlivosti, odolnosti, životnosti a kvality, nejvýkonnější offroadové pneumatiky na trhu.

ITP má bohatou a úspěšnou závodní historii ve čtyřkolkových závodech, slavné dědictví a bezpočet vítězství - zkušenosti, které se promítají do kvality pneumatik ITP. Firma ITP také podporuje mnoho významných závodních šampionátů včetně mistrovství Grand National Cross Country (GNCC), Worcs nebo ATVA/AMA Motocross Grand National Championship. V Evropě se ITP stala generálním sponzorem evropského mistrovství v quadcrossu - ITP EMX Quad European Championship.