O nás


 

Vítáme vás na stránkách přímého oficiálního dovozce, dodavatele a distributora amerických pneumatik a disků ITP pro čtyřkolky, ATV, UTV a Side-by-side, firmy ASP Group s.r.o.

Ochrana osobních údajů


Společnost ASP Group s.r.o. patří k největším distributorům čtyřkolek, skútrů a příslušenství pro čtyřkolkáře a motorkáře ve střední a východní Evropě. Na trzích v České republice, na Slovensku, v Polsku, Rumunsku, Chorvatsku a Slovinsku je oficiálním autorizovaným dovozcem a velkoobchodním distributorem více než 26 předních světových značek a výrobců doplňků a příslušenství pro čtyřkolky a motocykly, a v těchto zemích jsme také výhradními dovozci čtyřkolek, side-by-side a UTV značek Arctic Cat, TGB, Access Motor a Linhai.

Silnou a stabilní pozici na trhu si firma ASP Group s.r.o. vybudovala díky upřímnému a poctivému přístupu ke svým zákazníkům a obchodním partnerům, profesionálním službám a důrazu na kvalitu námi prodávaných produktů, kterou vždy předem zásadně sami ověřujeme a testujeme. Jsme ryze česká společnost, která prostřednictvím svých prodejců nabízí dovážené pneumatiky a disky ITP v jedné z nejširších prodejních sítí v České republice.

V naší nabídce naleznete široký sortiment špičkových amerických pneumatik ITP pro užitkové a sportovní čtyřkolky, side-by-side a UTV, pneumatiky pro rekreační i hobby jezdce, pro majitele farem, lesů a horských hotelů, terénní pneumatiky do každého terénu. Dodáváme i silniční, speciální a závodní pneumatiky.
Pneumatiky a disky máme neustále skladem v našem centrálním skladu v ŽLetkově u Plzně, a proto můžeme garantovat nejkratší možné dodací lhůty po celé republice.

Naším cílem je především spokojenost našich zákazníků, ale ani serióznost k našim obchodním partnerům, trvalá garance kvality prodávaných produktů, rychlost a profesionalita poskytovaných služeb nejsou u nás jen prázdné fráze.
Na Vaše přání Vám můžeme poskytnout odborné poradenství, individuálně objektivně doporučit a následně prostřednictvím našich prodejců dodat ty nejlepší a nejvhodnější pneumatiky a disky ITP pro váš stroj. 

 


 

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace